Pohledy/Postcards

CZ/ Aj

 

Ahoj

Jestliže jsi obdržel(a) email s linkem, který tě nasměroval sem, znamená to, že jsi se přidal(a) k podpoření dětí v Dhace. Tímto bych ti chtěl ještě jednou poděkovat za tvůj čas, prostředky a to že jsi jaký(á) jsi.

Když sjedeš kousek dolů najdeš galerii z fotek, které jsem cestou udělal. Z té galerie si vyber pohlednici, která se ti líbí nejvíce. Klikni na ní, aby se otevřel prohlížeč a levo dole uvidíš popisek s číslem. No a pak už jen odepiš na email, v kterém byl link na tuto stránku, a tam uveď číslo pohlednice a adresu na kterou chceš aby přišla. O zbytek se už postarám já.

No a to je všechno. Jednoduchý. Měj se hezky a třeba někdy někde. 🙂

 

Hi

If you’ve received email with link which took you here it mean you have joined to support children in Dhaka. With this i would like to thank you again for you time, resources and that you are who you are.

If you scroll down little bit you can find gallery from photos i’ve took while on journey. Choose photo from that gallery you like the most. Click on the picture so the browser appear and then you’ll see photo description with number in bottom left corner. Then just reply to the email in which you had link for this website and note down number of postcard and address on which you would like to receive that postcard. I’ll do the rest.

And that’s it. Easy. Take care and maybe someday somewhere. 🙂