Adra – Čalantinka

Podpořit vzdělaní je zkrátka vždy krok kupředu. Myslím, že je to směr jakým bychom všichni měli koukat. Možná, že se ze dne na den nic nezmění ale po malých krůčkách a neunávně můžeme dojít hodně daleko.
Čalantika název nejen chudinské čtvrti v městě Dhaka v Bangladéši (Chalantika) ale také projekt uskutečněný právě tam, organizací Adra. Jedná se o vzdělavací centrum pro děti i rodiče. Děti zde mají průpravu k nastoupení do první třídy a poté následné doučovánhí jestliže je potřeba. Rodiče se zde učí gramotnosti, mají zde různé dovednostní kurzy a měsíční semináře.
To a mnohem více jako léky, lekářskou péči a zdravotní poradenství, provoz vzdělávacího centra, učebnice a další studijní pomůcky; to vše zde Adra zajišťuje.
Více o projektu a organizaci si můžete přečíst tady :
http://www.calantika.cz/

Líbí se Vám také projekt a chcete ho podpořit?

Jednorázové příspěvky můžete poslat přes platební bránu na kterou se dostanete přes odkaz níže. Je uplně jedno jestli to uděláte zde nebo na oficiálních stránkách – Adra dostane pro projekt Čalantika vždy celou částku.
Pokud by jste rádi aktivovali platební příkaz nebo se rádi podívali kolik peněz je potřeba na měsíční docházku jednoho dítěte, pak klikněte na následující odkaz :
http://www.calantika.cz/cz/sekce/chci-prispet-financnim-darem-12/